Pro všechny dobré lidi...

Tyto stránky jsou věnované mé dceři Anetě (Anetce) Maléřové a všem dobrým lidem...

Slibotechna r.2009

"Obecná diskuse" - Volby do EP 2009. Vyhrazeno spíše pro sdělení odkazů. Nebude ale nic mazáno (kromě útoků na mou dceru Anetku)

Aktualizováno 13.5.2009 - Musel jsem zablokovat komentáře kvůli asi chorobomyslnému člověku, který útočí na mne, mou ženu a dcerku Anetku. Vaše komentáře mi tedy zašlete na e-mailovou adresu  normalni.poctivec@seznam.cz  a já to zde na konci této podrubriky umístím. V případě, že bude uvedena i přesná adresa příspěvku, pak bude umístěna na příslušném místě.  Příchozí e-mailová adresa nebude uvedena, pokud bude součástí textu, pak ANO. Rovněž i jakékoli http adresy nebudou mazány. Komentáře již napsané k tomuto dni jsou tady také  - (překopírováno) .

Jedna z mála věcí, kterou bych chtěl vzkázat našim politikům (nejsem Rom) je uvedena např. ZDE. Dodnes se tato problematika řádně neřeší a čím dál tím více lidí ve společnosti je nespokojeno. Jiné špíny v politice jsou uvedeny i v rubrice Politika (i špíny).

----------

Vaše příspěvky zaslané přes e-mail:

18.05.2009, 07:32 Strana Zelených, tady tento odkaz http://www.youtube.com/watch?v=DLpnYOGJatk.

04.05.2009, 15:18 (překopírováno ještě z doby, kdy byly povoleny komentáře) - Volte nás, poslední vylosované číslo. Informace najdete na tomto webu http://eu.cssd.cz Věříme vám a nezklameme.
01.05.2009, 01:07 (překopírováno ještě z doby, kdy byly povoleny komentáře) - Do EU parlamentu volte č.22 - Sjednocené nezávislé hnutí starostů a nezávislých. WEB: http://www.starostove-nezavisli.cz Ti nejsou tak vypočítaví a věřím jim.

Copyright (c)2007-2009 Václav Maléř, e-mail: normalni.poctivec@seznam.cz

...
 
Tyto stránky jsou věnované mé dceři Anetě (Anetce) Maléřové a všem dobrým lidem...