Pro všechny dobré lidi...

Tyto stránky jsou věnované mé dceři Anetě (Anetce) Maléřové a všem dobrým lidem...

Slibotechna r.2009

Vítej u nás, v politické předvolební Slibotechně, společnosti s ručením omezeným do doby získání mandátů. Potom se na Tebe vykašleme. Čau a měj se jak chceš, voliči. My budeme mít KORYTO a Ty nás pak už neotravuj!!! Po volbách Tě už v žádném případě nebudeme!!! potřebovat. Až budou další volby, pak se zase ozveme. Abychom si znovu chrochtali. Víš, jen málokoho z nás opravdu zajímají problémy občanů. Spousta z nás umí jen intrikařit, pindat nesmysly, schvalovat nesmyslné zákony a výborně politikařit. Prací bychom se asi neuživili. To víš, máme "lachtaní" ruky.  Je Ti to jasné, Vážený voliči?, opravdu jasné??? Takže: vol, vol, vol nás, ať máme své koryto jisté...

Tato rubrika je věnována volbám do Evropského parlamentu v období 5.-6.6.2009. Budu se snažit dokumentovat sliby-chyby politických stran nebo jiných subjektů, jejich vzájemné napadání, pomluvy atd.

 Názory uvedené v příspěvcích vyjadřují můj osobní názor a nechci tímto nikoho ovlivňovat.

Data v článcích jsou chronologicky řazena od nejstarších po nejnovější (nejstarší jako první).

Videa nejsou umístěna na tomto serveru...

Poznámka: Pokud spustíte video, pak pro skutečně "Fyzické přerušení - ukončení" přehrávání videa (pokud ještě není přehrané celé) použijte ikonku [Obnovit stránku] ve Vašem prohlížeči. Nestačí jen stisknout PAUSE. Soubor se i po stisknutí PAUSE dále nahrává do vyrovnávacího bufferu (paměti).

 Za následujícím videem jsou uloženy odkazy na jednotlivé politické strany a uskupení. Jsem na to sám (musím taky pracovat, ne jen "sedět na NETu"), takže nejsou uvedeny všechny. Pokud budete znát odkazy (ve věci ostatních stran) , pak mi můžete zaslat e-mail na adresu normalni.poctivec@seznam.cz a já to zde umístím. Pokud bude uvedena jakákoli rubrika nebo podrubrika, pak to bude umístěno k ní. Příchozí e-mailová adresa nebude zveřejněna, pokud nebude součástí textu. Nebudou mazány jakékoli informace v textu e-mailu. Kromě těch, které by útočily na mou dcerku Anetku. Nemohu povolit otevřené komentáře právě kvůli tomu, že tyto stránky navštěvuje člověk, který ničí příspěvky cíleným způsobem (zaplavuje komentáře SPAMEM - to by nevadilo, ale dělá to CÍLENĚ) ve věci mé dcerky (viz. rubrika  Anetka).

 

Rubrika ČSSD - Euro volby 2009. Web: ČSSD
Humanistická strana - Euro volby 2009. Web: ZDE
Rubrika KDU-ČSL - Euro volby 2009. Web: KDU-ČSL
Rubrika KSČM - Euro volby 2009. Web: KSČM
Nezávislí - Euro volby 2009. Web: Nezávislí
Rubrika ODS - Euro volby 2009. Web: ODS
Rubrika Sjednocené celostátní hnutí starostů a nezávislých - Euro volby 2009. Web: ZDE
Rubrika SNK ED - Euro volby 2009. Web: SNK ED
Strana důstojného života - Euro volby 2009. Web: ZDE
Rubrika SZ - Str. zelených - Euro volby 2009. Web: Strana zelených

Copyright (c)2007-2009 Václav Maléř, e-mail: normalni.poctivec@seznam.cz

Aktualizováno 13.5.2009 - Musel jsem zablokovat komentáře kvůli asi chorobomyslnému člověku, který útočí na mne, mou ženu a dcerku Anetku. Vaše komentáře mi tedy zašlete na e-mailovou adresu  normalni.poctivec@seznam.cz  a já to zde na konci této podrubriky umístím. V případě, že bude uvedena i přesná adresa příspěvku, pak bude umístěna na příslušném místě.  Příchozí e-mailová adresa nebude uvedena, pokud bude součástí textu, pak ANO. Rovněž i jakékoli http adresy nebudou mazány. Komentáře již napsané k tomuto dni jsou tady také  - (překopírováno) .

Jedna z mála věcí, kterou bych chtěl vzkázat našim politikům (nejsem Rom) je uvedena např. ZDE. Dodnes se tato problematika řádně neřeší a čím dál tím více lidí ve společnosti je nespokojeno. Jiné špíny v politice jsou uvedeny i v rubrice Politika (i špíny).

----------

Vaše příspěvky zaslané přes e-mail:

18.05.2009, 07:32 Strana Zelených, tady tento odkaz http://www.youtube.com/watch?v=DLpnYOGJatk.

04.05.2009, 15:18 (překopírováno ještě z doby, kdy byly povoleny komentáře) - Volte nás, poslední vylosované číslo. Informace najdete na tomto webu http://eu.cssd.cz Věříme vám a nezklameme.
01.05.2009, 01:07 (překopírováno ještě z doby, kdy byly povoleny komentáře) - Do EU parlamentu volte č.22 - Sjednocené nezávislé hnutí starostů a nezávislých. WEB: http://www.starostove-nezavisli.cz Ti nejsou tak vypočítaví a věřím jim.

Copyright (c)2007-2009 Václav Maléř, e-mail: normalni.poctivec@seznam.cz

...žádná data zatím nedoplněna...
... žádná data zatím nedoplněna...

Přidáno 23.4.2009 - Jistě, najednou má pan předseda KDU-ČSL Jiří Čunek řešení ekonomické krize v "rukávě" a slibuje zlevnění el.energie. Copak ale asi udělal pro to, aby moloch ČEZ (s obrovským ziskem) stále zvyšoval cenu elektřiny, když byl ministerském křesle? NIC!!! Vůbec NIC!!!. Teď má plnou hubu různých řešení. Sotva. Nevěřím mu ani slovo - je to nerealizovatelné (v této době). Pan Mirek Topolánek (ODS), Jiří Paroubek (ČSSD) i Vojtěch Filip (KSČM) mají pravdu. Je to populismus. Odporný populismus. Jistě, slibem nezarmoutíš. Je samozřejmé, že KDU-ČSL bojuje jak se dá. Moc jí však poškodila kauza "Čunek". Kdyby se tenkrát (r.2007) pan Jiří Čunek vzdal mandátu a vyčkal na rozhodnutí soudu, pak by to bylo o "jiném". Byl by z něj KING (král). Ale CHTĚLO se, aby se situace uklidnila (vláda) - co kauza Vesecká atd.? - dodnes nevyřešeno. Nikdo mi nevymluví, že v tom nebyla politická "zakázka". NIKDE není psáno, že předseda strany musí být ve vládě. Kdopak asi měl zájem na tom, aby se celý případ smetl "ze stolu"? Nyní KDU-ČSL cítí, že je zle a začíná slibovat. Voliči si to proberou sami. KDU-ČSL se totiž vždy "vetřela" do každé vlády...   Zdroj: (c) Česká televize (21.4.2009)

090427 - ODS (Volby EP2009) - stránka.jpgPřidáno 27.4.2009 - Na stránkách http://www.ods.eu také najdete různé názory a sliby, které souvisí s volbami do EP r.2009. Jednu věc musím uznat a stojím za ní. (nejsem v žádné politické straně). ODS čelí obrovskému tlaku ze strany opozice za předsednitství České republiky. Nevím, nevím, jak by se zachovali opoziční představitelé, pokud by byli v pozici odstupujícího prémiéra pana Mirka Topolánka. Toto je můj názor. Nechci Vás ovlivňovat.

Titulní stránka webu "Sjednocené celostátní hnutí starostů a nezávislých" (volby EP 2009)Přidáno 2.5.2009 - K dnešnímu dni zatím jediný subjekt, který reagoval na můj e-mai s poskytnutím dat. Web tohoto sdružení je ZDE. Přidávám ještě část závěrečného textu kandidáta do EP 2009, pana Jaromíra Štětiny s jeho odůvodněním, z jakého důvodu a proč kandiduje do EP:

"Poslanec EP by měl dokázal  v kritickém okamžiku rozlišit hranici mezi dobrem a zlem. Nežijeme ve vzduchoprázdnu, Evropská Unie  je vlastně jen  malým poloostrovem  na západě Euroasie. Proto jdu do eurovoleb s větou, v níž  je slovo BEZPEČÍ."

Volební noviny EP2009 ke dni 25.4.2009Přidáno 25.4.2009 - Já jsem osobně přesvědčen o tom, že pan Josef Zieleniec je inteligentní člověk a ví PŘESNĚ co mluví, když vyjadřoval svůj názor ve "Volebních novinách" SNK ED. Mám ho rád jako politika. On není zákeřný. Otázkou je, jak se ale budou chovat v Euro parlamentu (pokud budou zvoleni) představovaní kandidáti. Jestli jim jde jen o KORYTA anebo skutečné řešení problémů ve společnosti, která je už i tak rozvrácená. ZDE se můžete podívat (PDF formát) na "Volební noviny" SNK ED ke dni 25.4.2009 včetně kandidátů.

Přidáno 18.5.2009 - Nevím, jak chce Kateřina Jacques hájit zelenou doktrínu, když ani neví, co je to biomasa. Příklad je tady, kdy ji v TV "dostal" Jan Kraus na nevědomostech. Kandidatura Kateřiny Jacques spíše zavání "teplým KORYTEM". Ale o tomto rozhodnou voliči    Video (zdroj): YouTube (5/2009)

 
Tyto stránky jsou věnované mé dceři Anetě (Anetce) Maléřové a všem dobrým lidem...