Pro všechny dobré lidi...

Tyto stránky jsou věnované mé dceři Anetě (Anetce) Maléřové a všem dobrým lidem...

Homepage

 Toto je autor těchto stránek. Dle některých lidí asi zlý a zákeřný.

 Stránky jsou v administraci, ale obsah je aktivní (zobrazitelný).

( Psáno k 7.4.2009 - Jen tak "mimo":   Péče státních institucí (na podnět soc.odb. Mag. města Opavy) vedla nakonec k 3-měsíčnímu pobytu naší odvlečené dcery na dětském oddělení Psychiatrické léčebny v Opavě. "PĚKNÁ péče v zájmu dítěte", že? - viz. rubrika Anetka )

Datum a čas poslední aktualizace nebo revize stránek:  2009-05-20,  12:32

Aktuální data - společnost:

18.5.2009 - Volby do EP2009 - bitva o KORYTA - nemohu ale vše sledovat (snad mi ostatní prominou). Doplněná data ohledně Strany Zelených.

10.5.2009 - Celospolečenský problém - Diabetes mellitus - Spousta lidí ani neví, že může trpět touto zákeřnou nemocí, která zanechává hrozné následky...

Prasečí chřipka - lokalizováno v Mexiku 04/2009. Čeká nás něco podobného jako v případě "španělské chřipky" jako na počátku 20.století - pandemie???

Nejnovější data: viz. pravý panel - "Novinky"

Poslední aktualizovaná data (plus datum doplnění):

19.5.2009 - Hermann Göring, válečný zločinec - přidaná data (videa - cca.12 ) - 2.díl dokumentu, Norimberský proces 1945-1946.

8.5.2009 - Lenka Zimmermannová - lidé pomohli invalidní ženě na vozíku, která málem uhořela a přišla o speciálně upravený dopravní prostředek. Díky všem. Pan Martin Turták byl oceněn medailí za statečnost.

8.5.2009 - Vítkov na Opavsku 19.4.2009 - Dvouletá dívenka je po 4-té operaci. - Žhářský útok na Romy. 2-leté nevinné dítě prakticky ve spárech smrti. Za nic nemůže. Běs. Ale nesouhlasím s milostí pro otce. Kocábovi asi "hrabe" v palici. Ten chlap byl PRAVOMOCNĚ odsouzen ještě před tímto případem. Já jsem sám na vše (neberu žádné přídavky ani příspěvky, navíc je má žena zbavena svéprávnosti a na ID, mám nemocnou dceru) a musím existovat. Ostatní je v komentářích v příspěvku...

7.5.2009 - Cenzura tisku a všech médií - kdopak má na tom zájem? Soudy samy porušují ustanovení již platného zákona. Mne nezajímá že "nedopatřením". Když jste u soudu, tak se také soud drží přísně litery zákona a nic Vám nepomůže. Nyní začíná do toho "štárat" i Evropská komise. A 34 senátorů spolu s Petrem Pithartem napadne tento zákon u Ústavního soudu.

28.4.2009 - Exekuce neplatičů v Chomutově - já stojím za paní primátorkou Ivanou Řápkovou. Dluhy se mají platit. Jsou ale tyto  EXEKUCE protiprávní nebo ne? A jednalo se stejně i s firmou zastupitele Zdeňka Fojtíka (ODS)? Kdo "vyždímal" více? Soukromý exekutor nebo chomutovská radnice? Není v tom nějaká finanční špinavost (podíl) ?

19.4.2009 - Co se u nás děje už přesahuje všechny meze. Pravomocně odsouzení (Fa."PROF") klidně převedli svou aktivitu na své rodinné příslušníky. Nedovedu si představit 24-letého "pitomečka" jakožto správce konkursní podstaty. A Ministerstvo spravedlnosti na to "prdí". Jen se vymlouvá na svou nečinnost...

16.4.2009 - Pád vlády Mirka Topolánka (ODS) dne 24.3.2009, vyjednávání ohledně řešení nastalé situace, nová vláda - pan Jan Fischer je nový prémiér. Jména designovaných ministrů jeho vlády.

10.4.2009 - Zemětřesení v Itálii dne 6.4.2009 - zoufalost lidí musí být neskutečná. Pracoval jsem kdysi na systémech monitorování seismické aktivity...

9.4.2009 - Kauza Kuřim - Barboře Škrlové "napařil" dne 9.4.2009 Vrchní soud v Olomouci za spoluúčast na týrání dětí 5 let kriminálu (děti Ondřej a Jakub). Je to ženská s 1000 tvářemi...

9.4.2009 - Cenzura tisku a všech médií - kdopak má na tom zájem? Soudy samy porušují ustanovení již platného zákona. Mne nezajímá že "nedopatřením". Když jste u soudu, tak se také soud drží přísně litery zákona a nic Vám nepomůže...

24.3.2009 - Kauza nejvyšší státní zástupkyně  Vesecké (chce a nebo ji někdo chce držet u koryta?)

Doplněné videoklipy od skupiny Electric Light Orchestra (ELO)

18.3.2009 - Bestiální týrání dítěte (to nelze popsat) ve vařící vodě -  4-letý Tomášek.

Omluva

Promiňte mi, ale musel jsem zablokovat veškeré komentáře a diskuse k příspěvkům. Tyto stránky navštěvuje asi duševně nemocný člověk, který neustále ponižuje mou osobu, ženu i Anetku . Kdo mne chce kontaktovat - viz e-mailová adresa níže.

Pozn.: Soubory v PDF formátu na tomto webu jsou dosti velké (rozlišení 600dpi) , takže v případě nenačtení dat použijte ikonu [<-] (BACK), znovu se pokuste načíst data anebo obnovte stránku.

Copyright (c)2007-2009 Václav Maléř, e-mail: normalni.poctivec@seznam.cz

 
Tyto stránky jsou věnované mé dceři Anetě (Anetce) Maléřové a všem dobrým lidem...