Pro všechny dobré lidi...

Tyto stránky jsou věnované mé dceři Anetě (Anetce) Maléřové a všem dobrým lidem...

Soudní spory

Cenzura tisku od 1.4.2009 (kdo má na tom zájem?)

Pozn:  Data jsou řazena od nejstarších po nejnovější (nejstarší jako první)...

Přidáno 28.3.2009 - Je moc podivné, že pan poslanec Marek Benda inicializoval tuto akci ("vsuvku do zákona"). Není to jen tak z ničeho a pro nic za nic. Z jeho strany musely být závažné důvody. Nebo má strach, aby se náhodou "neprovalily" špinavosti, které hýbou našimi politiky a de facto celou politickou scénou? Asi ANO. Ať mi nevykládá, že chce tímto ochránit oběti trestných čínů. To asi sotva. Spíše se CHCE zabránit sdělením informací o skutečných špinavostech, které se vymykají běžným představám obyčejných lidí. Např. různé "padákové" tendry - Kalousek, dále akce "KRIPLEN" - Gripeny (kdopak měl z toho "vejvar"?) , dále např. obrněné transportéry atd...  No, dalo by se psát donekonečna. Kdyby nebylo investigativních novinářů, pak by se vše krylo pod pokličkou. Z tohoto má asi pan poslanec STRACH a to zcela jistě. Nebo NE? Já jsem o tomto přesvědčen. Je dobře, že chce pan senátor Petr Pithart inicializovat jednání Ústavního soudu pro porušení ÚSTAVY (svoboda slova).   Zdroj: (c)2009 Česká televize (27.3.2009)

Další pokračování níže...

Přidáno 1.4.2009 - Dnes začíná platit zákon, který si politici "protlačili" dle mého názoru (a i jiných) jen proto, aby se nemohly zveřejnit špinavosti. Novináři i TV mají omezené možnosti. Posílal jsem mail panu poslanci Bendovi...

Text poslaný na adresu pana poslance Marka Bendu ( BendaM@psp.cz ) - zatím mi neodpověděl i když mail přijal (31.03.2009 12:30:17):  Vážený pane poslanče. Stran Vaší iniciativy (vsuvky do zákona) Vám posílám odkaz, kde je můj názor na Vaši aktivitu (včetně videa). Jsem pravicově orientován. Ale to neznamená, že budu nakonec podporovat i Vás. Všechno má své meze.
Prosím Vás o odpověď. Děkuji. Václav Maléř, Opava. Předmětný odkaz je na:  ( http://pro-vsechny.webgarden.cz/soudni-spory/cenzura-tisku-od-1-4-2009-kdo-ma.html )

Zdroj: (c)2009 TV Nova (31.3.2009)

Náhled - Místopředseda Senátu Pětr Pithart (c)2009 Právo, Václav Jirsa

Přidáno 1.4.2009 - Pan místopředseda Senátu Petr Pithart již získal dostatek podpisů svých kolegů k podání ústavní stížnosti. Nyní doufejme, že Ústavní soud zruší toto alibistické ustanovení zákona, který pod sankcemi brání tisku i TV sdělovat svobodně informace, které už kolikrát vedly k odhalení obrovských špinavostí.   Foto: repro (c)2009 PRÁVO, Václav Jirsa

Přidáno 9.4.2009 - Tady je v plné nahotě vidět jak perfektně funguje náš právní systém. Samy soudy porušují již platný zákon. Zkrátka jednoduše řečeno: Jedna ruka neví co dělá druhá. Hlavně, že jsou všichni "chytří"...   Zdroj: (c)2009 TV Nova (8.4.2009)

 

Přidáno 7.5.2009 - Dokonce i v EP začínají "štárat" do tohoto právního předpisu. 34 senátorů se chystá napadnout tento zákon u Ústavního soudu. Text uveden např. ZDE.   Zdroj: (c)2009 Česká televize (6.5.2009)

 

...

 
Tyto stránky jsou věnované mé dceři Anetě (Anetce) Maléřové a všem dobrým lidem...