Pro všechny dobré lidi...

Tyto stránky jsou věnované mé dceři Anetě (Anetce) Maléřové a všem dobrým lidem...

Soudní spory

Data v článcích jsou chronologicky řazena od nejstarších po nejnovější (nejstarší jako první).

Videa nejsou umístěna na tomto serveru...

Poznámka: Pokud spustíte video, pak pro skutečně "Fyzické přerušení - ukončení" přehrávání videa (pokud ještě není přehrané celé) použijte ikonku [Obnovit stránku] ve Vašem prohlížeči. Nestačí jen stisknout PAUSE. Soubor se i po stisknutí PAUSE dále nahrává do vyrovnávacího bufferu (paměti).

Cenzura médií od 1.4.2009 - Kdo má na tom zájem? Že by ti "namočení"?
David RATH a poplatky. Demagog a kariérista, který pohrdá soudem?
Exekuce v Chomutově 17.2.2009. Jsou protiprávní nebo zákonné?
Spor o Katedrálu Svatého Víta
Spor o Štrbské pleso - obec Štrba versus město Vysoké Tatry

Přidáno 28.4.2009 - Je jisté, že dluhy je třeba platit. Já souhlasím s exekucemi, ale nelíbí se mi nerelevance získaných prostředků pro Chomutovskou radnici oproti prostředkům, které získá soukromý exekutor. Pro exekutora je to pěkně dobrý "kšeftík". Jsou tedy ty exekuce protiprávní nebo ne? O tom může rozhodnout pouze soud. Data související s případem (videa) najdete ZDE.   Zdroj: (c)2009 Česká televize (27.4.2009)

Navazující video je umístěno ZDE. Kdopak má z tohoto větší prospěch?

Přidáno 20.4.2009 - Dle mého názoru je David RATH nepředstavitelná a zákeřná potvora. Politický turista. Jako vekslák s 30,- ti Kč se dostal k moci. Navíc, jeho den má asi 48 hodin a ne 24 hodin, když je poslanec a i současně hejtmanem. Je to kariéristický a bezpáteřný člověk, kterému nevěřím ani slovo. To ten Paroubek je lepší. Teď RATH řve něco proti poplatkům. V záznamu však uvidíte jak sám prosazoval ještě jako Prezident České lékařské komory jejich zavádění (za recept, za první návštěvu lékaře, za pobyt v nemocnici, za dopravu sanitkou). A to nemluvím o dodnes nevyjasněných "špinavých" kšeftech v rámci Lékařské komory. Jeho drzost zasahovat do rozhodnutí soudu nebo ho obcházet je neuvěřitelná. Parlament by ho měl zbavit imunity a vystavit ho trestnímu stíhání pro pohrdání soudem. Co si o sobě myslí? Že je nadčlověk? Jen se podívejte, jak se jízlivě směje. Nám všem. Jeho arogance je na prvním místě - to je jeho cesta. Tetelí se (s prominutím) na tom videu jako PIČUS. Co dodat. Jen se podívejte...   Zdroj: (c)2009 TV Nova (19.4.2009)

Přidáno 16.4.2009 - Jasně, že se hádají. Kdo by se nehádal o tak lukrativní přísun finančních prostředků do městské nebo obecní pokladny? Asi každý.   Zdroj: (c)2009 Česká televize (16.4.2009)

Pozn:  Data jsou řazena od nejstarších po nejnovější (nejstarší jako první)...

Přidáno 28.3.2009 - Je moc podivné, že pan poslanec Marek Benda inicializoval tuto akci ("vsuvku do zákona"). Není to jen tak z ničeho a pro nic za nic. Z jeho strany musely být závažné důvody. Nebo má strach, aby se náhodou "neprovalily" špinavosti, které hýbou našimi politiky a de facto celou politickou scénou? Asi ANO. Ať mi nevykládá, že chce tímto ochránit oběti trestných čínů. To asi sotva. Spíše se CHCE zabránit sdělením informací o skutečných špinavostech, které se vymykají běžným představám obyčejných lidí. Např. různé "padákové" tendry - Kalousek, dále akce "KRIPLEN" - Gripeny (kdopak měl z toho "vejvar"?) , dále např. obrněné transportéry atd...  No, dalo by se psát donekonečna. Kdyby nebylo investigativních novinářů, pak by se vše krylo pod pokličkou. Z tohoto má asi pan poslanec STRACH a to zcela jistě. Nebo NE? Já jsem o tomto přesvědčen. Je dobře, že chce pan senátor Petr Pithart inicializovat jednání Ústavního soudu pro porušení ÚSTAVY (svoboda slova).   Zdroj: (c)2009 Česká televize (27.3.2009)

Další pokračování níže...

5.3.2009 - Nejvyšší soud rozhodl. Katedrála je nás VŠECH. A můj názor? Církev jako taková je podle mého jistá forma politické strany, která obchoduje se "zatracením". Je to BANDA. Vatikán patří mezi nejbohatší státa světa. Kde nahrabal ten majetek? Jo, na obyčejných lidech, inkvizičních procesech atd. Dnes tito papeženci bezostyšně využívají výsledků vědy a techniky k prosazování svých zájmů. Přitom by např. ve středověku za toto upalovali na hranicích (kacířství atd.). Jen se na tu hrabivost podívejte: V okamžiku, jak na čas získala církev kontrolu nad Katedrálou, pak hned vybírala vstupné (že by odpustky?). Asi ANO. Je to banda hrabivců. Na to, aby člověk věřil v Boha nepotřebuje církev.   Zdroj: (c)2009 Česká televize

 
Tyto stránky jsou věnované mé dceři Anetě (Anetce) Maléřové a všem dobrým lidem...