Pro všechny dobré lidi...

Tyto stránky jsou věnované mé dceři Anetě (Anetce) Maléřové a všem dobrým lidem...

Politika (i špíny)

Data v článcích jsou chronologicky řazena od nejstarších po nejnovější (nejstarší jako první).

Videa nejsou umístěna na tomto serveru...

Poznámka: Pokud spustíte video, pak pro skutečně "Fyzické přerušení - ukončení" přehrávání videa (pokud ještě není přehrané celé) použijte ikonku [Obnovit stránku] ve Vašem prohlížeči. Nestačí jen stisknout PAUSE. Soubor se i po stisknutí PAUSE dále nahrává do vyrovnávacího bufferu (paměti).

 

David RATH se chce zbavit BENDLA. Hold, bitva o koryta...
Dělnická strana - Nejvyšší správní soud
Justiční mafie? - Spory o odvolání nevyšší státní zástupkyně R. Vesecké
Neustávající bitva o KORYTA
Pád vlády Mirka Topolánka dne 24.3.2009 a další následné vyjednávání o dalších krocích.
Podvod poslankyně Ivety Radičové při hlasování v Parlamentu (Slovensko)
Poslanci si klidně chrochtají za to, co nedělají. Nejdříve slibují a pak...
Poslanec Petr Wolf a jeho podivné kšefty - další pokus o zakrytí (případ Čunek)?
Případ paní MUDr. Aleny Dernerové (Most)
Případ státního zástupce JUDr. Adama Bašného (Liberec)
Strana Zelených (Martin Bursík MUSÍ mít vždy pravdu...)
Vláda Mirka Topolánka - bilance jeho vlády k 7.5.2009

Přidáno 9.5.2009 - Obrázek si udělejte sami...   Zdroj: (c)2009 Česká televize (7.5.2009)

Přidáno 2.5.2009 - Jistě, pan prezident musí mít asi vždy pravdu. Kdysi jsem mu tak věřil. Moc. Ale stal se z něj egoista. Neříkám - je to inteligentní člověk. Ale to, co někdy "předvádí", je nedůstojné reprezentanta státu. On moc dobře ví, že nemůže být popotahován soudně. Leda tak za vlastizradu. Názor si udělejte sami...   Zdroj: (c)2009 TV Nova (29.4.2009)
Přidáno 23.4.2009 - Ani bych se moc nedivil, kdyby takových podvodů bylo více. A to i v našem Parlamentu. Jedná se přece o teplé místečko, zalíbení se ostatním atd.   Zdroj: (c)2009 TV Nova (22.4.2009)

Pozn:  Data jsou řazena od nejstarších po nejnovější (nejstarší jako první).

Přidáno 4.4.2009 - Tak to je. Plná huba předvolebních slibů a pak dobré KORYTO. A "adijé, voliči"... Je to opravdu pro někoho výhodné nic nedělat a pobírat pěknou odměnu. To by mi tak nevadilo (ta odměna) . Ale vadí mi to, že ji berou za nicnedělání. Spousta lidí si ty finance ani nedokáže představit. A to musí každodenně tvrdě pracovat. Myslím si, že spousta těch "vyžírků" by dnes, kdyby byla v pozici obyčejných lidí skončila "pod mostem" - umí jen křápat na HUBĚ, politikařit, intrikovat atd.   Zdroj: (c)2009 Česká televize (2.4.2009)

Pozn:  Data jsou řazena od nejstarších po nejnovější (nejstarší jako první)...

(další pokračování ohledně řešení situace stran sestavení nové vlády jsou níže v rámci tohoto příspěvku).

Přidáno dne 24.3.2009 - Vláda prémiéra Topolánka padla. Nyní vše záleží na prezidentovi. Uvidíme jak to dopadne. Každopádně to bylo moc "divoké". Velmi moc mne překvapuje slovní obrat pana ministra financí Kalouska (KDU-ČSL) ve stopáži začínající v čase 5:29 min. následujícího videa. To je opravdu silné kafe. Asi mají "metody". Že by nátlakové, mafiánské? U KDU-ČSL bych si to dokázal představit. "Vetřou" se totiž do jakékoli vlády. Kde jim jen o KORYTA. Jinak, nemyslím si, že by prémiér Mirek Topolánek vedl špatně vládu. Byl pod obrovským tlakem opozice. Spíše se obklopil BANDOU prospěchářů. Možná máte jiný názor. Ale já Vám ho neberu...  Zdroj: (c)2009 Česká televize (24.3.2009) 

Další pokračování (video) níže...

Přidáno 16.3.2009 - Myslím si, že to video Vám snad bude stačit ("lahůdka")!!!. Je ve dvou částech. Že by se zase něco "chtělo ututlat" tak jako v případě Čunek? Aby nepadla vláda s jedním přeběhlickým hlasem v Parlamentu? Já nejsem v žádné straně, takže si o mě myslete co chcete. Jsou to ale špinavosti. Zákony přece platí pro všechny stejně, NE?   Zdroj: (c)2009 Česká televize (16.3.2009)

Pozn.: Data jsou řazena od nejstaršího příspěvku k nejnovějšímu.

Přidáno 16.3.2009 - Podle mne se "CHTĚLO" zastavit řízení proti Čunkovi. Byl přece ve vládě. Samozřejmě, kdyby se jednalo o obyčejného člověka a ne politika, to by se taková aktivita nevyvíjela...   Zdroj: (c)2009 TV Nova (15.3.2009)

Další pokračování níže...

9.3.2009 - Martin Bursík. Ten politický "turista" a kariérista. Koho chce "vyhazovat"? Vždyď i členové jeho strany ho mají plné zuby. Já jsem přesvědčen o tom, že při příštích volbách se do Parlamentu nedostanou. Nebo si obstará nějakou dobrou "trafiku"?. Je to kariéristická BANDA (ne všichni členové strany).   Zdroj: (c)2009 TV Nova 

9.3.2009 - David Rath se chce zbavit Bendla. No dobře. Ale jak to bylo s jeho aktivitami v Lékařské komoře... Co jeho jiné aktivity? Podle mého názoru je Rath kariérista.   Zdroj: (c)2009 Česká televize
4.3.2009 - Volební systém. Politici se neustále hádají. Každý chce "urvat" to svoje KORYTO. Kolik se už kolem volebního zákona napindalo? Například přímá volba prezidenta. Já např. nemám rád KDU-ČSL. Je to strana, která se vetře všude. Je schopna spojit se i s ďáblem jen proto, aby byla u moci (ve vládě).   Zdroj: (c)2009 Česká televize
Pozn:  Data jsou řazena od nejstarších po nejnovější (nejstarší jako první)...

Přidáno 5.3.2009 - Vláda chce nechat rozpustit krajně pravicovou Dělnickou stranu, požádala o to Nejvyšší správní soud. Vyhověla žádosti ministra vnitra Ivana Langera (ODS), který stranu označil za extremistickou. Já sice nejsem v žádné politické straně, ale toto budu sledovat.   Zdroj: (c)2009 TV Z1 

 

 Další texty, nebo videa jsou uvedena níže...

Pozn:  Data jsou řazena od nejstarších po nejnovější (nejstarší jako první)...

Já jsem přesvědčen !!! o tom, že jsou za tímto případem špinavé kšefty. Znáte to. Provize, úplatky atd. Ostatní je přece sekundární, NE? Já této STATEČNÉ ženě fandím. Ona se postavila někomu... A proto musí! "pykat" - být potrestána. Znám to až moc, moc dobře. Nepředstavitelných špinavostí, podvodů atd. je u nás až neúnosně moc.   Zdroj: (c)2009 Česká televize 28.2.2009

 Další texty, nebo videa jsou uvedena níže...

Pozn:  Data jsou řazena od nejstarších po nejnovější (nejstarší jako první)...

Státní mafie? - Případ JUDr. Adama Bašného (Liberec)...   Copyright (c)2009 TV Nova - STŘEPINY 22.2.2009

Kohopak chce pan JUDr. Jiří Křivanec (nadřízený) "zakrýt"? Že by nějaké "špinavé kšeftíčky", které je třeba ututlat? Asi ANO. Je už i tak dost nejasností ohledně libereckých aktivit (MS světa atd.). To nemluvím o těch zatknutých policistech. Kde je např. ta miliarda (nebo dvě) ohledně MS? Kde skončily ty prostředky???

 Další texty, nebo videa jsou uvedena níže...

 
Tyto stránky jsou věnované mé dceři Anetě (Anetce) Maléřové a všem dobrým lidem...