Pro všechny dobré lidi...

Tyto stránky jsou věnované mé dceři Anetě (Anetce) Maléřové a všem dobrým lidem...

Nepřizpůsobiví

Chomutov - EXEKUCE

Pozn:  Data jsou řazena od nejstarších po nejnovější (nejstarší jako první)...

EXEKUCE dne 17.2.2009 - Já stojím za paní primátorkou Ivanou Řápkovou. Petici na podporu pani primátorky najdete ZDE. Zákony platí pro všechny stejně. Nám pracovnice soc. odboru Magistrátu města Opavy odvlekly naše nemocné dítě a musel jsem o ně  bojovat. 11 měsíců handrkování. (viz. Anetka  ) To bych chtěl vidět, jestli by si to dovolily u těch nepřizpůsobivých. Zlatý oči. Ti by měli plnou "TLAMU" hemzů o právech, svobodách a diskriminaci. Soc pracovnice by "vlezly" dveřmi a "vyletěly" by oknem. Znám to moc dobře z Ostravy-Kunčiček. Například: Výhradní ulice, Ostrava-Kunčičky. Je to běs. BRONX.  Zajeďte se tam podívat a uvidíte to na vlastní oči. Binec, vymlácená okna, zbytky jídla hozené u popelnic, rachot, řvaní, věčné výjezdy Policie atd. (bydlel jsem tam v OV a znám to až moc dobře...)

EXEKUCE - Neplatiči v Chomutově   Copyright (c)2009 TV Nova (22.2.2009)

Další pokračování (videa) jsou uvedena níže...

Přidáno 2.3.2009 - Politici "kašlou" na tyto problémy. Mají jen plnou "hubu" řečí a politikaří. Jde jim asi jen o KORYTA.   Copyright (c)2009 TV Nova (1.3.2009)

 

 

2009-03 - Náhled - Chomutovská primátorka Ivana Řápková - (ČTK- Libor Zavoral).jpg

Přidáno 13.3.2009  -  Je dobře, že Okresní soud v Chomutově rozhodl dne 10.3.2009 o tom, že tyto exekuce byly legitimní. Kritika paní primátorky ze stran různých "lidumilů" , kteří stejně neudělali NIC pro řešení těchto problémů byla neúnosná.

Soud "V podstatě tím potvrdil, že postup města vymáhat své pohledávky pomocí exekutora, který odebírá finanční hotovost po vyplacení sociálních dávek, je v pořádku. Jasně se ukázalo, že město jde správným a zákonným směrem" uvedl mluvčí magistrátu Tomáš Branda. Celý článek je uveden ZDE.   Repro foto: ČTK, Libor Zavoral 

Přidáno 28.3.2009 - Jsem přesvědčen o tom, že paní primátorka Chomutova Ivana Řápková má pravdu. Spousta těch "příživníků" žije jen ze "sociálek" - z našich daní. Z lidí, kteří pracují, neví odkud kam a musí existovat. Kdyby alespoň chtěli ti "nepřípusobiví" pracovat. Oni to tvrdí, že chtějí. Ale jen "NAOKO". Mají "lachtaní" ruky -> OBRÁCENĚ - nefachčenko. Ale to nechtějí přiznat. Jen chlast, herny, automaty a okrádání lidí. A děti neposílají do školy.   Zdroj: (c)2009 Česká televize (28.3.2009)

------------------------- 

Přidáno 28.4.2009 - Jsou tedy exekuce neplatičů v Chomutově protiprávní nebo ne? O tom bude rozhodovat soud. Můj komentář (včetně následujícího a identického videa) najdete ZDE.   Zdroj: (c)2009 Česká televize (27.4.2009)

 

Hamižnost exekutorů nezná mezí (přemrštěné cifry za výkon) . Kdo má z tohoto větší prospěch? Radnice nebo exekutor? No jistě, exekutor dostane 10x více než radnice. Kopak asi dostane podíl (že bych se mýlil?) za "výkon" ?   Zdroj: (c)2009 Česká televize (27.4.2009)

 

 
Tyto stránky jsou věnované mé dceři Anetě (Anetce) Maléřové a všem dobrým lidem...