Pro všechny dobré lidi...

Tyto stránky jsou věnované mé dceři Anetě (Anetce) Maléřové a všem dobrým lidem...

Nepřizpůsobiví

Data v článcích jsou chronologicky řazena od nejstarších po nejnovější (nejstarší jako první).

Videa nejsou umístěna na tomto serveru...

Poznámka: Pokud spustíte video, pak pro skutečně "Fyzické přerušení - ukončení" přehrávání videa (pokud ještě není přehrané celé) použijte ikonku [Obnovit stránku] ve Vašem prohlížeči. Nestačí jen stisknout PAUSE. Soubor se i po stisknutí PAUSE dále nahrává do vyrovnávacího bufferu (paměti).  Pro návrat na stránky použijte ikonku [ZPĚT].

1. Exekuce v Chomutově 090217, Neplatičům byly odebrány dávky. Souhlas.
2. Exekuce v Chomutově 090217, Kdo má prospěch? Exekutor:Radnice (10:1)
3. Exekuce v Chomutově 090217, Paradox ve vymáhání dluhů. POLITIKA?
Romská menšina - bouřlivá výměna názorů v živém přenosu 30.4.2009

Přidáno 7.5.2009 - Co se týče problémů ve společnosti a ke vztahům k romské menšině, pak se podívejte na tato videa. Všimněte si těch nápisů vystříkaných sprejem na zdech (stěnách). Ani se nedivím těm lidem,co v tomto prostředí žijí a musí to snášet (protože ostatní na ně "kašlou"). NIC se neřešilo kolem romské otázky. Jen PINDY a politikaření. Lidi to začíná "srát". Nejsem zaujatý, ale tato videa hovoří jasně... Prostě BRONX.    Zdroj: YouTube.com

Pokračování (další videa) jsou níže...

Přidáno 1.5.2009 - (Celá diskuse v 6-ti videích)To co zde píši, vyjadřuje můj osobní názor a nechci nikomu křivdit.

  Nevím, nevím. Situace je už neudržitelná. Za 20 let se prakticky s tímto problémem NIC, ale zhola NIC neudělalo. Vadí mi to, že Romové parazitují na sociálních dávkách. Rovněž se mi nelíbí jejich chování. Bydlel jsem v Ostravě-Kunčičkách. Zajeďte se tam podívat. Stačí ulice Výhradní. (TRAM č.9, zastávka Osada míru). Je to BRONX. Běs. Řvaní, rozmlácená okna, rozkládající se odpady u popelnic, věčné výjezdy policie atd... Dobře si vzpomínám na to, když jsem tam bydlel, že při třídních schůzkách (základní škola) nepřišel ani jeden rodič romského dítěte, které propadalo. Rodiče na to "kašlali" - bylo jim to jedno. Ale na "Křižovatce - hospoda" (křižovatka Rudné ulice s Vratimovskou ulicí - je tam takový plechový brontosaurus jako upoutávka) "tlačili" prachy do automatů jako diví. Nakonec jsem se odstěhoval do Opavy. Co se mi dále nelíbí je to, že si pan Čunek (páté video) chtěl "přihřát" volební polívčičkuNeříkám že všichni Romové jsou špatní. Ale těch dobrých je tak max. 1%. Znám takové.   Zdroj: (c)2009 Česká televize (30.4.2009 - live)

Další pokračování (5 videí) je dále.

Pozn:  Data jsou řazena od nejstarších po nejnovější (nejstarší jako první)...

EXEKUCE dne 17.2.2009 - Já stojím za paní primátorkou Ivanou Řápkovou. Petici na podporu pani primátorky najdete ZDE. Zákony platí pro všechny stejně. Nám pracovnice soc. odboru Magistrátu města Opavy odvlekly naše nemocné dítě a musel jsem o ně  bojovat. 11 měsíců handrkování. (viz. Anetka  ) To bych chtěl vidět, jestli by si to dovolily u těch nepřizpůsobivých. Zlatý oči. Ti by měli plnou "TLAMU" hemzů o právech, svobodách a diskriminaci. Soc pracovnice by "vlezly" dveřmi a "vyletěly" by oknem. Znám to moc dobře z Ostravy-Kunčiček. Například: Výhradní ulice, Ostrava-Kunčičky. Je to běs. BRONX.  Zajeďte se tam podívat a uvidíte to na vlastní oči. Binec, vymlácená okna, zbytky jídla hozené u popelnic, rachot, řvaní, věčné výjezdy Policie atd. (bydlel jsem tam v OV a znám to až moc dobře...)

EXEKUCE - Neplatiči v Chomutově   Copyright (c)2009 TV Nova (22.2.2009)

Další pokračování (videa) jsou uvedena níže...

Přidáno 28.4.2009 - Exekutoři si opravdu dělají co chtějí. Odměna je naprosto přemrštěná. Moc by mne zajímalo za jak "těžkou dřinu - pár minut výkonu" si pan JUDr. Jan Palaska naúčtoval IDENTICKY stejnou cifru (7735,-Kč). Tato odměna je naprosto přemrštěná. Platí to pro všechny exekuční kauzy. Exekutoři se chovají jako hrabivé hyeny, které si myslí, že si můžou dovolit všechno. Na takovou odměnu za práci musí někteří dřít celý měsíc. Je třeba jim už "přistřihnout" křidýlka. Ani bych se moc nedivil, kdyby se postupně začali tito hamižní lidi postupně "ztrácet ze světa" beze stopy... Okolnosti k exekucím najdete ZDE.   Zdroj: (c)2009 Česká televize (27.4.2009)

Přidáno 28.4.2009 - Prakticky skoro nic se v problematice řešení otázky romské menšiny neudělalo. Jen pindy. Jíří Čunek (KDU-ČSL) si ní vybudoval kariéru. To jo. I když s těmi exekucemi souhlasím (s přemrštěnou a vyděračskou odměnou exekutora však NE), pak mne napadá jak to bude s exekucemi lidí, co zdefraudovali a vytunelovali obrovské majetky (např. H-System, CS Fondy, banky, které se musely sanovat z našich daní atd...) . A to nebyly jen 500-Kč částky. Byly to miliony, desítky milionů, ba i miliardy korun. Proč jim nejsou obstaveny majetky? Já vím. Za s.r.o. se skryje každý. Copak na to řeknete Vážení poslanci a senátoři? Asi NIC. Asi Vám to tak vyhovuje. Teď chcete něco řešit. Když už je všechno rozkradeno a dobře  "zamaskováno". Děláte si z titulu své funkce z lidí "dojné krávy". Jen politikaříte, před volbama jste schopni slíbit cokoli, bojujete o moc, "výsluhové TRAFIKY" a špinavé kšefty (různé "padákové" tendry a neprůhledná výběrová řízení - asi za provizi, NE?)...   Zdroj: (c)2009 Česká televize (27.4.2009)

 
Tyto stránky jsou věnované mé dceři Anetě (Anetce) Maléřové a všem dobrým lidem...