Pro všechny dobré lidi...

Tyto stránky jsou věnované mé dceři Anetě (Anetce) Maléřové a všem dobrým lidem...

Krimi

Fa "Prof" - specialista na konkursy a podvody

Pozn:  Data jsou řazena od nejstarších po nejnovější (nejstarší jako první)...

Pravomocný rozsudek pro "poctivé" konkursní správce   Copyright (c)2009 TV Nova - Zprávy 25.2.2009

Nepředstavitelných špinavostí je u nás mnohem více... Zatím nejsou "vidět". Ale ta liberecká oblast je jaksi "začarovaná". MS světa (miliarda (nebo dvě?) státní dotace - kdo "sežral" ty prostředky?), zatknutí policisté atd. Tam to asi "perfektně" funguje v mafiánských praktikách. Snad ještě lépe než v Karlových Varech...

Pokračování je uvedeno níže...

Přidáno 28.3.2009 - Tady, v České republice je už možné snad všechno. Jak je vůbec možné, že pravomocně odsouzení mohou dále vykonávat Insolvenční správce (správce konkursní podstaty)??? Ať se Ministerstvo spravedlnosti na nic nevymlouvá. Je jich tam jako "kobylek" a asi dělají (pracují) jen tak "jako"...   Zdroj: (c)2009 TV Nova (27.3.2009)

 

Přidáno 19.4.2009 - To snad není možné. Copak asi na tom ministerstvu dělá ta banda úředníků? NIC!!! Jen se pitomně vymlouvají. Takový zásah (výmaz z rejstříku) jde udělat velmi rychle, když je k dispozici PRAVOMOCNÝ ROZSUDEK. Ale oni na to kašlou. Nedokážu si představit 24-letého pitomečka jakožto správce konkursní podstaty.   Zdroj: (c)2009 TV Nova (19.4.2009)

 
Tyto stránky jsou věnované mé dceři Anetě (Anetce) Maléřové a všem dobrým lidem...